top of page

Our Work

      Kurtuba Soft Bilgi Teknolojileri A. Ş. 2022 yılında kurulmuş girişimci bir start-up projesidir. Sanayileşme ve kurumsallaşma alanında 15 yıl tecrübeli bir yönetim kadrosuna sahip olan Kurtuba Soft Bilgi Teknolojileri 4 alanda hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu alanlar;

  1. Yazılım Hizmetleri (Software)

  2. Donanım Hizmetleri (Hardware)

  3. Otomasyon (Automation)

  4. Dijital Dönüşüm (Digital Transformation,Telekomüniskasyon)

         

      Kamu ve Hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunuyoruz ve bu alanda tecrübeli bir kadro ile yola çıkmakla birlikte, genç yeni beyinlere de kapılarımız açıktır. “ Dijital sistem adaptasyonunun global markası olmak ” misyonu ile  “  Yaşlılarımızın tecrübesi ile gençlerimizin enerjisini birleştirmeyi ” hedeflemekteyiz.

İlk ayında 12 kadar projeye imza atmış olup, ilk yılda 300 proje ile kendini hedeflendirmiştir

"Eğer büyük başarı planlıyorsanız,  güçlü bir ekiple birlikte olmak ilk adımınızdır " bu düstur ile kapımızı genç vizyoner ve deneyimli profesyonellerle çalışmaya sonuna kadar açık.

Her geçen günümüz bir önceki günün önünde değilse,  her biri dert eden, müthiş ekip arkadaşlarımızla birlikteyiz.

İki parolamız var. Hızlı destek ve işin sahibi olmak. Teslim ettiğimiz her proje kullanılabilir ve memnuniyet sınırında olması, standardımızdır.

2022 yılında yazılım ve donanım alanında 300 proje teslim edip bunu yıl sonunda yayınlamak. Bu yıl argeleri başlamış olan ve 2023 yılında Dijital dönüşümde Türkiyede ilk defa kullanılan 3 proje sunmak gibi projemiz var. 

Tüm projelerimizin ortak amacı insanın değer merkezine koymak, ve teknolojiyi insana işine hizmet ettirmek ve insanı teknolojiden sorumlu olarak doğru yönetmesine destek olmak. Yani "çevre dostu teknoloji", "can dostu teknoloji"...


 

bottom of page