top of page
casus_yazilim_programlari_nedir_ve_nicin_kullanilir_h58376_56ea6.jpg

Yazılım Programları

Yazılım Programları konusunda ihtiyacınız olan tüm yazılım programlama çözümlerimiz multi destek panelleriyle sizlerin beğeninize sunulmuş durumdadır. Gerek MRP1,MR2, ERP1,ERP2 altyapı desteği gerek kurumsal yazılım desteği gerekse masaüstü yazılım desteği ile ihtiyaçlarınıza tam destek sunan KURTUBA SOFT bünyesinde bulunan tüm teknik yazılım programları, istekleriniz odaklı olarak ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Özel istek ve ihtiyaçlarınıza göre ek yazılım programları geliştirilerek sizlere ek ihtiyaç ve istek tablonuza göre tasarımsal ve yazılımsal değişiklikler ile birlikte sunulabilmektedir.

WOO8--akinsoft-wolvox-erp-programi-erp-mrp-on-muhasebe-8.jpg

MRP

Malzeme ihtiyaç planlaması (MRP), işletmeler için üretkenliği artırmak için tasarlanmış, bilgisayar tabanlı bir envanter yönetim sistemidir. Şirketler, hammadde miktarlarını tahmin etmek ve teslimatlarını programlamak için malzeme ihtiyaç planlama sistemlerini kullanır.

ERP

Kurumsal kaynak planlaması ya da işletme kaynak planlaması, işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır.

Untitled-5-2.jpg
uretim-planlama-ve-kontrol_edited.jpg

Üretim Planlama

Üretim planlaması ve yönetimi, neyi ne zaman imal etmeli, ne kadar envanter stoklamalı, malzeme akış ve müşteri taleplerine göre üretim hattını nasıl çizelgelemeli gibi konuları kapsar. Tedarik zinciri yönetimi ve lojistiği göz önüne alır. Üretim biçiminin saptanması bu etkileşimler için önemlidir.

bottom of page